Skip to main content

ČSU hledá nadšené studenty do svého týmu! 

V týmu ČSU se zapojíš do přípravy pestré škály činností České středoškolské unie. Budeš moci pracovat na projektech s cílem pomoci ostatním středoškolákům, prosazovat jejich zájmy a posunout české školství do 21. století. Potkáš taky spoustu podobně smýšlejících inspirativních lidí.

Tým pomáhá s chodem organizace – pořádá akce, stará se o členskou a delegátkou základnu, připravuje podklady pro stanoviska a mnoho dalšího. Hlavně se ale jedná o komunitu plnou inspirativních a skvělých lidí z celé republiky.

Projekty připravujeme v pracovních skupinách. Celý tým se každý měsíc setkává na týmové schůzi, která se typicky koná v Praze. Online i offline dáváme důraz na dobrou týmovou atmosféru a prostor pro neformální setkávání.

Kdybys měl jakékoliv dotazy, neváhej nám napsat. Ať již na náš e-mail, či na našem Instagramu.

Pro přihlášení je třeba vyplnit tento krátký formulář. Poté se ti do 14 dní ozveme a domluvíme se na případném pohovoru. Těšíme se na tebe!

Aktuálně hledáme členy do skupin:

📌 PR
– graphic designer

📌 IT
– správa webu
– správa korporátních nástrojů

Není třeba se ničeho obávat, vše ti po přijetí do týmu rádi vysvětlíme. Určitě také neváhej komukoliv napsat. Budeme se na tebe těšit, třeba již na příští týmové schůzi!

Tvůj tým ČSU 💙