Výuka informatiky na středních školách dosahuje nejrůznějších podob. Někde tráví celý rok tím, že se učí psát všemi deseti, jinde se učí základy mediální gramotnosti a na některých školách se věnují třeba programování!

Stačí zavzpomínat na naše rané dětství a porovnat se současným – počítače a další elektronická zařízení nás obklopují čím dál tím více a stávají se naprosto nezbytnou součástí každodenního života.

S ohledem do budoucna, na co a jak nás má vůbec výuka informatiky připravovat?Co by mělo být podle tebe obsahem výuky informatiky?  

Blíží se druhá akce z cyklu workshopů Zažij střední jinak 2017, která se uskuteční 5. 10.  v Místodržitelském paláci v Brně.  Zažij střední jinak je série workshopů Praha – Brno – Ostrava. Letos pořádáme již druhý ročník, reportáže z předchozích akcí nalezneš na našem webu: Jak má vypadat výuka?, Práva a povinnosti středoškoláka, Výzvy středního odborného školství.

Kde? Místodržitelský palác, Moravské nám. 1a, 662 26 Brno-střed

Kdy? Čtvrtek 5. 10. od 15:00 do 18:00

 Potvrzení o účasti Pro všechny účastníky máme připraveno potvrzení o účasti, které může sloužit jako omluvenka do školy.

Sleduj novinky na FACEBOOKU!

Přihlaš se zde!