Skip to main content

Rádi bychom tě pozvali na workshop ze série Zažij střední jinak, při kterém se zaměříme, jak již název napovídá, na střední odborné školy a střední odborná učiliště. Akce je určená pro všechny středoškoláky, kteří mají chuť diskutovat nejen mezi sebou, ale i se zajímavými hosty na toto téma. 

 Kdy?

16. 9.

10:00 – 14:00

Co je cílem Zažij střední jinak?

Prostřednictvím workshopů, které pořádáme v různých městech po celé České republice, se snažíme komunikovat se středoškoláky a diskutovat s nimi o problémech a výzvách středního školství. Výstupy ze všech aktivit, díky kterým jsme schopni hájit české středoškoláky, budou zpracovány a budou sloužit jako podněty pro krátkodobou i dlouhodobou činnost České středoškolské unie. První workshop ze série Zažij střední jinak se uskutečnil v Praze, více si o něm můžeš přečíst zde.

 Na co se můžeš těšit?

Mezi hlavní body programu patří představení ČSU, krátké představení tématu a debata s odbornými hosty, při které budeš mít možnost nahlédnout na problematiku z různých úhlů. Celý program bude zakončen tím nejdůležitějším – workshopem, při kterém se zaměříme na současné mínusy a plusy středního odborného vzdělávání.

Zaregistruj se!

(do 12. září)

Facebooková událost