Skip to main content

Již potřetí bychom tě rádi pozvali na akci ze série workshopů Zažij střední jinak, při které se tentokrát zaměříme na Práva a povinnosti středoškoláka. Akce je určená pro všechny středoškoláky, kteří mají chuť diskutovat nejen mezi sebou, ale i se zajímavými hosty na toto téma. 

 Kdy?

30. 9.

15:00 – 18:30

 Kde?

Místodržitelský palác – STUDIO

misto

Co je cílem Zažij střední jinak?

Prostřednictvím workshopů, které pořádáme v různých městech po celé České republice, se snažíme komunikovat se středoškoláky a diskutovat s nimi o problémech a výzvách středního školství. Výstupy ze všech aktivit, díky kterým jsme schopni hájit české středoškoláky, budou zpracovány a budou sloužit jako podněty pro krátkodobou i dlouhodobou činnost České středoškolské unie. První workshop ze série Zažij střední jinak se uskutečnil v Praze, více si o něm můžeš přečíst zde.

 Na co se můžeš těšit?

Mezi hlavní body programu patří představení ČSU, krátké představení tématu a debata s odbornými hosty, při které budeš mít možnost nahlédnout na problematiku z různých úhlů. Celý program bude zakončen tím nejdůležitějším – workshopem, při kterém se zaměříme nejen na problematiku samotných středoškoláků, ale i na problémy se kterými se potýkají studentské samosprávy.

Zaregistruj se!

Facebooková událost