Skip to main content

V sobotu 23. 1.  proběhlo školení našich nových regionálních koordinátorů (RegKorů), kteří se budou starat o správu studentských samospráv v jednotlivých oblastech České republiky.  Začala tak nová éra působnosti České středoškolské unie, která si klade za cíl proniknout i do nejzazších koutů naší matičky země a semknout tak k sobě co nejvíce středoškoláků. 

Školení RegKorů bylo zahájeno již v pátek neformálním setkáním v kavárně. Účastníci tak měli možnost poznat se i po jiné stránce, ne jenom po pracovní. Sobotní program probíhal v prostorách budovy Gymnázia Sázavská. V úvodu byla RegKorům  představena historie a současná aktivita České středoškolské uni. Následoval malý zábavný kvíz o zajímavostech z ČSU  a diskuze o možnostech využití regionálních koordinátorů. Odpoledne byly na programu workshopy na téma project management a komunikace. 

Kdo jsou to RegKoři?

RegKoři, nebo-li regionální koordinátoři jsou středoškoláci, kteří spravují naše členské studentské samosprávy v jednotlivých oblastech. Jedná se o 5 mladých sympatických lidí, kteří se snaží pomáhat studentským samosprávám ve svém regionu. Zároveň také připravují regionální aktivity, takže se máte na co těšit!

RegKoři

Jana Murková – Moravskoslezsko
Mirko Tomášek – Jihovýchod
Hai Anh (Diana) Kieu – Střední Morava
Lukáš Tamchyna – Severozápad
Daniel Doktor – Jihozápad
Petr Kult – Severovýchod