Reportáž ze studijní cesty do Štrasburku 05/15

By Aktuality

Mezi 18. a 22. květnem strávila skupina 5 výherců Soutěže od studijní cestu do Štrasburku, doprovázená 5 členy našeho týmu, svůj čas na prohlídkách evropských institucí a krásného francouzského města! Zobrazte si celý text a přečtěte si o naší cestě.
Číst více

Proběhl 4. kulatý stůl o žákovských samosprávách a ZSV

By Aktuality

V Poslanecké sněmovně se znovu sešli zástupci středoškoláků s paní poslankyní Ninou Novákovou v rámci cyklu Kulatých stolů ČSU. Tentokrát byl kulatý stůl na téma žákovských samospráv a občanské výuky ve školní praxi. Diskutovalo se zejména o budoucnosti studentských parlamentů a rad, aktivním občanství a o tom, jak vidí středoškoláci výuku základů společenských věd. Číst více

Předali jsme otevřený dopis proti dabingu

By Ne dabingu

Minulý týden jsme předali otevřený dopis naší iniciativy Ne dabingu: Učme se jinak s 3 725 podpisy. Celý obsah dopisu jako i popis projektu naleznete v našem portfoliu.

Kickoff našeho ČSU týmu

By Aktuality

O pololetních prázdninách jsme měli úvodní setkání našeho ČSU týmu – sekretariátu – který nově posílí kapacity předsednictva při projektech a naší činnosti!

Bavíme se s Liškou o naší příští kampani

By Aktuality, Články, rozhovory

Štěpán s Davidem z předsednictva se sešli s exministrem školství Ondřejem Liškou, aby prodiskutovali naši budoucí kampaň. Zaregistruj se a získej o ní informace jako první.