Hledáme nové posily do našeho ČSU týmu! Pokud se ti líbí naše práce, chceš se připojit mezi aktivní lidi a získat nové zkušenosti, zašli nám tvoji přihlášku na některou z níže uvedených pozic. 

Ahoj! Já jsem Lenka a vedu tým České středoškolské unie. Jsme parta nadšených středoškoláků, kteří chtějí proměnit vzdělávání do záživné a přínosné podoby. V týmu u nás najdeš nadšence do grafiky, PR, vzdělávání, do politiky, IT i managementu. Společně organizujeme akce, tvoříme kampaně za lepší vzdělávání, lobbujeme za něj u politiků a tlačíme změny kupředu. Kromě práce taky rádi vyjedeme na dobrodružné cesty do přírody nebo večer zajdeme posedět v kavárně. Bavilo by tě s námi měnit školství? Neboj se, že nemáš potřebné zkušenosti, spoustu věcí se rychle naučíš. Přidej se k nám, třeba ještě hledáme právě tebe!

Lenka Štěpánová

předsedkyně

  • Videotvorba

Videa jsou nejen na Facebooku nejefektivnější formou propagace. Je ale nutné, aby video diváka na první pohled zaujalo a udrželo jeho pozornost po celou dobu – ať už promyšlenými střihy nebo zábavným motivem. Pokud tě tvorba videí baví, určitě se nám ozvi.

Posunout naše videa na další level

  • Grafik

Žádná organizace nemůže být úspěšná bez vizuální identity na vysoké úrovni. Hledáme člověka, který nám zkrášlí naše plakáty, letáčky, facebookové příspěvky či další grafiky. Pokud se kamarádíš s Photoshopem, Illustratorem neboj jinými grafickými programy, neváhej se přihlásit.

Udělat ČSU graficky atraktivnější

  • Člen týmu – AKTUÁLNÍ

Hledáme schopné a zkušené středoškoláky, kteří nám pomohou jako posila do týmu. Za našimi projekty a kampaněmi stojí studenti, kteří jsou v rámci ČSU týmu rozděleni do několika pracovních skupin a zabývají se analytickými, kreativními nebo organizačními úkoly. Pokud takové schopnosti máš, neváhej nám napsat.

Stát se členem ČSU týmu

  •  Redaktor blogu

Pro středoškoláky, kteří mají zájem rozšířit své obzory o novinky z neformálního vzdělávání, vzdělávací politiky, nebo z nekonečného studentského života, píšeme blog. Na kreativní činnosti je ale vždy zlepšovat. Jsi literární snílek, nebo prostě jen rád píšeš a máš o vzdělávání, studiu a studentech co říci? Pak třeba právě tebe hledáme! :)

Stát se redaktorem

Kdybyste mi před půl rokem řekli pojem Česká středoškolská unie a že v ní budu, asi bych se zasmála a protočila oči, se slovy, že bych se tam stejně nehodila. Ironie tomu chtěla, a tak se teď podílím na projektech a začínám rozumět věcem, o kterých jsem dřív tolik nevěděla. I přes mé válčení s technologiemi 21. století jsem si našla svoje pole působnosti a podílím se spíše na plánování projektů, jejich realizaci a psaní popisů a příspěvků. Navíc tu člověk není ponechán svému osudu nad úkolem, který v životě nedělal, protože se vždycky najde někdo ochotný, kdo vám ze začátku pomůže.

Kačka Bílková

Ačkoli jsem do ČSU přišla jako asistentka pro politické činnosti, můj záběr si neomezuje jen na například přípravu stanoviska k chystané potravinové vyhlášce nebo zpracování analýz o problémech školství, ale zapojuju se i do organizace připravovaných projektů a setkání. Nejvíce mě těší, že mohu dělat něco, co má pro mě skutečně smysl.

Anička Umlaufová

Nevidíš tu pozici pro tebe, ale víš, že bys nám svými nápady pomohl? Můžeš si vymyslet svou vlastní. Důležité jsou pro nás ty vypsané, ovšem nemáme klapky na očích.

Pošli svou přihlášku!

Rozhodli jsme se neomezovat tě předpřipravenými chlívky a limity délky. Necháváme to plně na tobě. :)

Tento obsah je pouze pro registrované členy. Přihlas se, nebo se zaregistruj. Registrace trvá pár chvil a získáš pozvánky na naše akce, novinky o projektech a událostech pro středoškoláky, tipy na soutěže a další!