Skip to main content

===POZOR! ZMĚNA TERMÍNU Z ČERVNA NA ZÁŘÍ!===

Rádi bychom Tě pozvali na již druhou akci z projektu Zažij střední jinak! s hlavním tématem “Výzvy středního odborného školství”.  Akce se uskuteční na začátku školního roku 2017/2018 v září v ostravské kavárně Dock.

Co je cílem Zažij střední jinak?

Prostřednictvím workshopů, které pořádáme v různých městech po celé České republice, se snažíme komunikovat se středoškoláky a diskutovat s nimi o problémech a výzvách středního školství. Výstupy ze všech aktivit, díky kterým jsme schopni hájit české středoškoláky, budou zpracovány a budou sloužit jako podněty pro krátkodobou i dlouhodobou činnost České středoškolské unie. První workshop ze série Zažij střední jinak se uskutečnil v Praze, více si o něm můžeš přečíst zde.

Na co se můžeš těšit?

Mezi hlavní body programu patří představení ČSU, krátké představení tématu a debata s odbornými hosty, při které budeš mít možnost nahlédnout na problematiku z různých úhlů. Těšit se můžeš například na Ing. Sylvu Sládečkovou, vedoucí odboru školství a sportu Ostrava. Celý program bude zakončen tím nejdůležitějším – workshopem, při kterém se zaměříme na současné mínusy a plusy středního odborného vzdělávání.