Karta středoškoláka
60 000 slev po celé Evropě
od studentů pro studenty

Nejvýhodnější slevová karta pro středoškoláky

Po koupi Karty středoškoláka za 50 Kč budeš moci využívat tisíců slev v ČR a 60 000 slev po celé Evropské Unii.

Studentský průkaz totožnosti

Potřebuješ doklad k prokázání toho, že jsi student? Jednoduchou odpověď můžeš mít přímo ve své peněžence – Kartu středoškoláka!

Jednoduchá platba

Kartu středoškoláka můžeš zaplatit jednoduše online přes PayPal, kreditní kartou, či bankovním převodem. Pokud si budeš chtít Kartu vyzvednout osobně, můžeš platit i hotově.

Kartu středoškoláka poskytujeme za tak nízkou cenu jen našim členům. Pokud si ji chceš pořídit, zaregistruj se zde bezplatně během 1 minuty, nebo se přihlas. Systém tě automaticky vyzve k přihlášení/registraci před platbou, pokud to neuděláš nyní.

Vyrobeno s láskou v ČR

Kartu středoškoláka zprostředkovává Česká středoškolská unie ve spolupráci s Českou radou dětí a mládeže. V ruce budeš mít kartu vyrobenou v ČR, která je platná po celé EU.

Může sloužit pro školní potřeby

Využívá tvoje školy čipované karty například pro vstup přes turnikety nebo k výdeji obědů? Ozvi se nám a zařídíme pro tvoji střední Karty středoškoláka s čipem.

Ještě nižší cena

Při hromadných objednávkách přes žákovskou samosprávu nebo školu nabízíme Karty středoškoláka o 10 Kč méně. Stačí nám napsat!

Zobraz si všechny slevy, které Karta středoškoláka se známkou EYCA nabízí. Nabízíme ti ji za 50 Kč bez přirážek!

Karta pro jednotlivce

Nabízíme všem středoškolákům možnost zakoupit Kartu za 50 Kč.

Navštívit e-shop

Karta pro samosprávy

Nabízíme studentským parlamentům Karty středoškoláka za zvýhodněné ceny. Umožňujeme jim tak získat finance na uskutečnění jejich vlastních projektů.

Nabídka pro parlament